SUP dēļu noma

SUPošana ir ļoti demokrātiska un pieejama aktivitāte, kuru, atkarībā no savām prasmēm un fiziskās sagatavotības, var izmantot gan atpūtai, gan sportošanai. Latvija, ar tās daudzajām upēm, ezeriem, kanāliem un jūru, ir lieliski piemērota SUPošanai vienatnē, ar ģimeni vai grupās. SUPu var izmantot arī vingrošanai, izpildot ierastos vingrinājumus, vienlaikus tiek trenēta arī līdzsvara sajūta un dziļā muskulatūra. 

Camper.lv visu laiku papildina un atjauno savu SUP dēļu skaitu un piedāvājumu. Mēs varam Jums piedāvāt piepūšamos SUP dēļus, kurus ērti varat ņemt līdzi uz Jums vēlamo ūdens tilpni, proti, nebūsiet piesaistīti kādai konkrētai aktīvās atpūtas bāzei vai ezeram. Vienkārši, ielieciet somu ar SUP dēli un tā aksesuāriem automašīnā un brauciet! Mūsu Facebook lapā atradīsi arī vairākus video ieteikumus nelieliem SUP ceļojumiem tepat Rīgā un Igaunijā. 

Piedāvājam dēļus īstermiņa un ilgtermiņa nomai, gan individuālai, gan mazām grupām. Ja esi sporta treneris un gribi piedāvāt treniņus uz SUP dēļiem, mēs varam tos nodrošināt. 

Katra SUP dēļa komplektācijā iekļauts:

  • Piepūšams dēlis
  • Airis, dažiem dēļiem ir iespēju nomainīt rokturi pret otru lāpstiņu
  • Pumpis
  • Dažiem SUP dēļiem krēsls
  • Kāju atbalsts
  • Glābšanas veste (par vestes izmēru vienosimies) 


Cena

Cena par vienas dienas jeb 24h SUP dēļa nomu - € 20,00

Īsākiem SUP izbraucieniem uz divām stundām - € 10,00, vai trīs stundām- € 15,00

Nomājot lielāku skaitu SUP dēļu vai uz ilgstošu laiku, vienosimies par cenu individuāli. 

Saņemšana

Nomājot SUP dēļus no Camper.lv, zvaniet un vienosimies par to saņemšanas vietu Rīgā. Tālāk ar SUP dēļiem Jūs varat doties uz jebkuru Jūsu izvēlētu ūdenstilpni Latvijā vai citās valstīs. 

SUP dēļus saņemsiet sakomplektētus somās, kuras ērti var ielikt mašīnas bagāžniekā. Šādā pat veidā SUP dēļus norunātajā laikā un vietā gaidīsim atpakaļ. 

Nomājot lielāku skaitu SUP dēļu, varam tos piegādāt jau piepūstus uz Jums vēlamo vietu.

Saņemot SUP dēļus, parakstīsim savstarpēju vienošanos. 

Lietošana

Nomājot SUP dēli no mums, Jūs pilnībā uzņematies atbildību par savu un apkārtējo cilvēku drošību SUP dēļa lietošanas laikā. 

Uzkāpšana un nokāpšana uz SUP dēļa notiek tikai ūdens tilpnē. Mēs piedāvājam piepūšamus SUP dēļus, kurus lietot drīkst tikai tad, kad tie ir piepūsti uz horisontālas virsmas. 

Lūdzam ņemt vērā, ka uz SUP dēļa nedrīkst bez uzraudzības atstāt mazus bērnus.  SUP dēļu svara ierobežojums ir 120kg. 

SUP dēļu tuvumā piesardzīgi jālieto asi priekšmeti, tos nedrīkst atstāt tiešā uguns un atklātas liesmas tuvumā. 

SUP dēli aizliegts lietot nelabvēlīgos laika apstākļos - spēcīga vēja vai vētras, stipra lietus, krusas,  pērkona negaisa laikā. 

Detalizētus SUP nomas un lietošanas noteikumus lasiet šeit. 

Galerija

SUPošana ir lieliska sportiska aktivitāte, atpūta ar draugiem vai ģimeni, kā arī interesants veids, kā iepazīt apkārtni, raugoties no upes vai ezera vai kanāla. 

Zvani un rezervē: +371 299 303 27 | raksti un rezervē: edijs@camper.lv | sazinies ar mums Facebook: Camper.lv

google-site-verification=rYD4EoZkfZdIhTOlEdGSwzVQPFFMKpM6H7VGCrdl-hE