Braucieni nelielā grupā uz kalnu kūrortu Austrijā un Zviedrijā

Organizējam braucienus uz kalnu kūrortu Austrijā, Nassfeld un Zviedrijā, Åre. Neatkarīgi no tā, vai Jūs braucat ar slēpēm vai snowboard dēli, esat iesācējs vai pro, šie kūrorti piedāvā lieliskas iespējas izpausties un baudīt sniegu. Braucieni notiek nelielās grupās - līdz 8 cilvēkiem. Mēs uzņemamies atbildību par jūsu nogādāšanu uz un no kūrorta, kā arī braucieniem kūrortā.  2023./2024. gada sezonas plānotos braucienu datumus, brauciena plānu un citu būtisku info meklē šeit. 

Nassfeld ir vienmēr saulains, plašs kūrorts Austrijā uz robežās ar Itāliju, kas piedāvā kopumā 110km nobraucienus visiem sagatavotības līmeņiem.

Åre ir viens no lielākajiem slēpošanas kūrortiem Skandināvijā, tas aptver 89 nogāzes, kuras apkalpo 42 pacēlāji un izveidotas zaļās, zilās, sarkanās un melnās trases.


Cena

Mūsu pakalpojums: transportēšana jeb ceļš Latvija-Austrija/Zviedrija-Latvija, ekipējuma transportēšana, braucieni uz kalnu un atpakaļ. Ceļa izdevumi ir 300 EUR uz Austriju un 400 EUR uz Zviedriju. 

Maksa par viesu namu ir galamērķī viesu nama izīrētājam. Paredzamās izmaksas ir 200 vai 300 EUR vienam cilvēkam. 

Pašu ziņā: ēšana, slēpošanas ekipējums, ski-pass.

Pieteikšanās

Ir divas iespējas, kā pieteikties un doties ar mums slēpot vai snovot:

  1. Sekot līdzi informācijai mūsu Facebook lapā, kur ziņojam par jaunu grupu veidošanu, un pieteikties. Aktuālie plānotie 2023./2024. gada ziemas braucieni ir šeit. 
  2. Vai arī - zvanīt, rakstīt mums ar sev vēlamo ceļojuma laiku un, iespēju robežās, veidosim grupu tajā laikā.


Brauciena norise

Brauciens ilgst 8 dienas, uz kalna slēpošanu vai snovošanu izbaudīsiet 6 pilnas dienas. Braucam ar busiņu, dzīvojam apartamentos.

Galerija

Slēpošana un snovošana Austrijā, Nassfeld vai Zviedrijā, Åre. 

Zvani un rezervē: +371 299 303 27 | raksti un rezervē: edijs@camper.lv | sazinies ar mums Facebook: Camper.lv

google-site-verification=rYD4EoZkfZdIhTOlEdGSwzVQPFFMKpM6H7VGCrdl-hE