Braucieni nelielā grupā uz kalnu kūrortu Zviedrijā

Organizējam braucienus uz kalnu kūrortu Zviedrijā, Åre. Neatkarīgi no tā, vai Jūs braucat ar slēpēm vai snowboard dēli, esat iesācējs vai pro, šis kūrorts piedāvā lieliskas iespējas izpausties un baudīt sniegu. Åre ir viens no lielākajiem slēpošanas kūrortiem Skandināvijā, tas aptver 89 nogāzes, kuras apkalpo 42 pacēlāji un izveidotas zaļās, zilās, sarkanās un melnās trases. 

Brauciens slēpot vai snovot uz Åre kopā ar Camper.lv ir piedāvājumā katru gadu laikā no novembra līdz aprīlim. Braucieni notiek nelielās grupās - līdz 8 cilvēkiem. Mēs uzņemamies atbildību par visu organizatorisko pusi, braucienu un uzturēšanos. Jūs - par pieteikšanos un atpūtu uz kalna. 


Cena 

Brauciena cena tiek precizēta katrai grupai, atkarībā no prāmju un apartamentu piedāvājuma. Aptuvenā cena, ar kuru ir jārēķinās vienam cilvēkam - € 350,00.

Cenā iekļauts: prāmis, kajītes, brokastis uz prāmja (turp un atpakaļ), apartamenti, final cleaning apartamentos.

Pašu ziņā: Vakariņas uz prāmja (turp un atpakaļ), visa ēšana, slēpošanas ekipējums, ski-pass.


Pieteikšanās

Ir divas iespējas, kā pieteikties un doties ar mums slēpot vai snovot: 

  1. Sekot līdzi informācijai mūsu Facebook lapā, kur ziņojam par jaunu grupu veidošanu, un pieteikties.
  2. Vai arī - zvanīt, rakstīt mums ar sev vēlamo ceļojuma laiku un, iespēju robežās, veidosim grupu tajā laikā. 

Covid-19 radīto ierobežojumu dēļ, šajā sezonā grupas neveidojam. Bet nepārtraukti sekojam līdzi ierobežojumu izmaiņām, saslimstības rādītājiem, prāmju pakalpojumiem, kūrortu piedāvājumam, lai aši reaģētu un dotos ceļā, kad tāda iespēja būs. Ja vēlies doties ar mums un Tava darba, mācību, ģimenes dzīve ļauj ātri reaģēt un dažu dienu laikā startēt braucienam, piesakies pie mums un mēs sazināsimies ar Tevi tiklīdz varēsim braukt.

Brauciena norise

Brauciens ilgst 7 dienas, uz kalna slēpošanu vai snovošanu izbaudīsiet 5 pilnas dienas. Braucam ar prāmi un ar busiņu. Dzīvojam apartamentos.


Galerija

Zvani un rezervē: +371 299 303 27 | raksti un rezervē: edijs@camper.lv | sazinies ar mums Facebook: Camper.lv

 . google-site-verification=rYD4EoZkfZdIhTOlEdGSwzVQPFFMKpM6H7VGCrdl-hE